Skarga na rey'a tajfunowego

no avatar
PanTruskawka
Użytkownik

Skarga na rey'a tajfunowego

8 lut 2019, o 10:26

Witam, Chciałbym złożyć skargę na rey'a tajfunowego.
Cała sytuacja wydarzyła się wczoraj gdzie grałem normalnie do póki nie wbił rey.
Schodziłem wtedy pod mape jako pyro a ten włączył Friendly Fire tylko po to aby mnie zabić bez powodu...
Tu wkleje tresc:
Friendly fire enabled!
[SM] ADMIN: Enabled friendly fire
Wartość cvar 'mp_friendlyfire' serwera uległa zmianie na 0
Wartość cvar 'sv_tags' serwera uległa zmianie na HLstatsX,TF2Stats,alltalk,cp,fastrespawn,gravity,increased_maxp
Wartość cvar 'sv_tags' serwera uległa zmianie na HLstatsX,TF2Stats,alltalk,cp,fastrespawn,gravity,increased_maxp
Friendly fire disabled!
-[=-- killed XxPanDolarXx with blackbox. (crit)
raytajfunowyy69 killed PanTruskawka with tf_projectile_rocket. (crit)

Po tej sytuacji strasznie się wkurzyłem bo wiedziałem ze rey to jakiś dzieciak który nadużywa mocy admina. Juz wczesniej to robił tepając graczy w jedno miejsce i zabijając ich na godzie gdzie pisałem z tym do AjMaxa, i on wyciągnał wnioski bo mu wysłałem dowody, ale nie mam screenów bo nowy komputer. Po tym powiedziałem ze nieźle się bawi i nic go nie nauczyło po tych wszystkich banach, upomnieniach, skargach na niego. On Po prostu nie nadaje się na Administratora pokazując tym jaki wyraza swój poziom. Ludzie go wyzywają na chacie od tego jaki jest i w ogóle spamiąc ,,JR'' - Je*** Reya. Nie przyszedł nawet jak był cheater na serwerze a podobno do niego pisali, ale wracając. Ludzie go wyzywali i nic sobie z tego nie robił do póki ktoś nie powiedział ze jest na serwie to ucichło. Po tym jak tylko włączył friendly fire tylko po to aby mnie zabić to nie wytrzymałem i powiedziałem mu że jest śmieciem. No proszę Was, są pewne granice. Administrator powinien dawać dobry przykład a nie wyzywac takze na chacie...
W całej tej sytuacji apeluje o Unbana, gdyż ban nie jest słuszny.

Jeszcze znalazłem ss jak rey się zachowuje na serwerze:
https://zapodaj.net/fd9cd003b4730.png.html

ODPOWIEDZ