Podanie na Silencera [Crits][Ryuk]

Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Postawione piwa: 26 postawiono
Piw: 53 postawiono

Re: Podanie na Silencera [Crits][Ryuk]

20 lip 2016, o 23:39

Le Chiffon a teraz wyobraz sobie sytuacje: silencer gra sobie na serwerze az tu nagle ktoś zabija go po raz 10. Silencer krzyczy: Nie zabijaj mnie! No nie zabijaj zjebie!!! "Morderca" ma gdzies to czy silencer krzyczy czy nie i zabija go dalej. Po czym owy silencer popada w "furie" i kickuje typa. Czy na prawdę sądzisz, że taki typ powinien posiadać rangę silencer?
Hihi ;^

Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
ja tu tylko sprzątam
Postawione piwa: 96 postawiono
Piw: 52 postawiono
Kontakt:

21 lip 2016, o 02:07

Nie powinien, ale SĄDZĘ ŻE RYUK OPANUJE SIĘ i swoją furie jeżeli tylko będzie chciał, nie prawdaż ryuk?

Każdemu jak mniemam popuszczają od czasu do czasu nerwy, mam ci przypomnieć z jakim szałem skomentowałeś administracje miniguna na pw?, sadzę że osoba która ma problem z opanowaniem się przy takich drobnostkach nie powinna być silencerem, czyż nie panie Poker? :cool:
Wystarczyło powiedzieć moderatorowi że nastąpiła pomyłka, a ty odrazu bluzgasz :brofist:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Postawione piwa: 26 postawiono
Piw: 53 postawiono

21 lip 2016, o 03:23

Myślałem, że zrozumiałeś iż na pw nie czepiałem się tylko miało to bardziej formę żartobliwą, zwrócenia uwagi o co mi chodzi. Tym bardziej nie wmówisz mi, że popadłem w jakąś furię lol. Mimo wszystko tu nie chodzi o mnie tylko o kandydata.

Chciałem coś powiedzieć jeszcze lecz się powstrzymałem bo 2 osoby by się na mnie rzuciły więc lepiej ni :cool:
Hihi ;^

no avatar
Ryuk
Użytkownik

21 lip 2016, o 10:33

Kuber jest wyjątkową osobą, Jako jedyny na serwerze, potrafi doprowdzić mnię w jakikolwiek sposób do agresji. Nigdy bym nie kickną kogoś kto nic nie zrobił, ponieważ mógłby to zgłosić i straciłbym rangę. A sama nazwa "Silencer" czyli uciszasz wskazuje na to że mam mutować osoby, które nie zwracają uwagi na ostrzeżenia co do chatu i voice chatu. Lub je kickować gdy są totalnie nierozgarnięte.

Awatar użytkownika
Kondziu90
Użytkownik
Piw: 1 postawione

21 lip 2016, o 12:01

Zaraz Zaraz to jest dział rekrutacji a wy się rozpisujecie jakby było nie wiadomo co następnym razem złóżcie skargę na kogoś i ewentualnie pod oceną kandydata zapodajcie linka do tematu żeby tam spamować bo teraz nie wiem kto gdzie jest na tak kto na nie a kot tu się przeprasza etc .

no avatar
Kubar906
Forumowy Bywalec
Postawione piwa: 2 postawiono
Piw: 6 postawiono

21 lip 2016, o 12:02

@up: mój nick to "Kubar".
Nie miałem w planach doprowadzać cię do agresji, po raz kolejny powtarzam, że to, jak to odebrałeś, to twoja sprawa.
Sprawa zamknięta z mojej strony.

Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Postawione piwa: 1 postawione
Piw: 58 postawiono

31 lip 2016, o 13:11

jaki tu syf
aż się czytać nie chce. edit@Lech; Że co proszę?!?

póki co jestem na nie, pokaż, że rzeczywiście zmieniłeś swoje zachowanie i złóż podanie ponownie za 3-4 tygodnie
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń

no avatar
Ryuk
Użytkownik

31 lip 2016, o 13:34

Dobra. Temat można zamknąć.

Zablokowany