[PODANIE] Cyber Demon

no avatar
kajtolak
Użytkownik

[PODANIE] Cyber Demon

27 maja 2016, o 13:59

1. Nick: Cyber Demon
2. Steam ID: STEAM_0:1:39252163
3. Jak długo grasz na serwerze: 1-2 dni przed rozpoczęciem wielkiego konkursu
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: przeglądałem sobie forum i patrzę, ze jest jakis nowy serwer
5. Imię: Kajetan
6. Wiek: 14
7. Województwo: zachodniopomorskie
8. Dlaczego chcesz silencera: zawsze chciałem pełnić jakąś większą funkcję, niż tylko bycie graczem. Na administratora nie wydaje mi się, żebym miał dużo odpowiedzialności, jednak silencer jest o wiele przyjemniejszy i ma mniej obowiązków.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: miałem własne serwery publiczne: w tf2 dodgeballa, w cs 1.6, w minecraft.
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: nie bardzo :s
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Mam, korzystam w ważnych sytuacjach, nie używam go do opowiadania życiowych historii albo do recytowania wierszy.

Awatar użytkownika
No Żegnam
Użytkownik

Re: [PODANIE] Cyber Demon

27 maja 2016, o 14:28

Przydał by się jakiś ale nie jesteś stanie płacić dotacje wiec wątpię że podanie będzie pozytywnie rozpatrzone

Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Postawione piwa: 1 postawione
Piw: 58 postawiono

30 maja 2016, o 15:34

Powtarzam to we wszystkich podaniach, gdy ktoś nie jest w stanie zapewnić, że będzie płacił systematycznie dotacje:
nie może być tak, że 1 osoba płaci a druga nie, tu wszyscy są traktowani jednakowo no i dotacje idą prosto do serwerowni na nasze konta od serwerów a nie na nowe perfumy dla shimi

Gdybyś był w stanie zagwarantować systematyczne wpłaty dotacji to myślę, że dużo osób byłoby na tak
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń

Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
ja tu tylko sprzątam
Postawione piwa: 96 postawiono
Piw: 52 postawiono
Kontakt: