Skarga na gracza GargamelVlog

Awatar użytkownika
STRICKER
Użytkownik
Postawione piwa: 5 postawiono

Skarga na gracza GargamelVlog

17 sie 2019, o 19:15

Witam serdecznie, chciałbym tutaj omówić czynności, które gracz o nicku GargamelVlog wykonał niedawno, kickował oraz mutował w sumie bezpodstawnie.
Mieliśmy małą sprzeczkę, a więc postanowił (tak uważam) kickować niektóre osoby, z tego powodu. Chciał się na kimś wyrzyć, przykładem tego jest panda22gaming.
Drama, którą mieliśmy polegała na tym, iż był użytkownik o nicku ,,robertKubica wiliams-racing,eu" , który nikomu nie zawadzał i silencer wspomniany wcześniej zaczął się czepiać jego nicku z powodu reklamy strony, której nie było, pomimo tego, w regulaminie jest napisane: 6. Zabrania się reklamowania innych serwerowni.
W ten sposób ,,Robert" zaczął się denerwować i wyzywać Gargamela, później dostał muta, chociaż TV SZYSZKA odmutował go, ponieważ wiedział co się stało w tamtej sytuacji.
Potem zmutował mnie oraz Roberta w grze, przez co nie mogłem dojść do jego rozsądku, pomimo wszystkiego chcieliśmy to załatwić na spokojnie.
Wystarczyło, aby się przyznał do błędu, lecz niestety jego EGO nie pozwalało na to.
Poźniej, aby wyżyć się po przegranej ,,dramie" zaczął wyciszać/kickować osoby, zupełnie bez powodu.

Co do sprawy pandy22gaming, dowiedziałem się o zaistniałej sytuacji i silencer, GargamelVlog zakneblował i zmutował gracza wspomnianego wcześniej, co skutkowało skutecznym sprowokowaniem pandy do zwyzywania silencera.

Nalegam o ukaranie tego użytkownika.

Jeżeli coś w tym poście jest nieprawdą, proszę mnie poprawić.

https://imgur.com/a/vsHcOTv https://imgur.com/a/2emHrio https://imgur.com/a/dzJx8mH

no avatar
GargamelVlog
Użytkownik
Postawione piwa: 1 postawione
Piw: 1 postawione

Re: Skarga na gracza GargamelVlog

17 sie 2019, o 20:49

Po pierwsze panda dostał kicka za RAGE. Zdjęcie z gry które dałes przestawia chłopa który krzyczał na mikrofonie więc musiałem coś zrobić. , po drugie Queat prosiła o usuniecie kazdego linku z nicku. więc robie to samo , owy pan zaczał mnie wyzywać kiedy dostał muta za wyzywanie. Dzisiał zaczał mnie wyzywać od idioty i dostał muta na 24 minuty który szyszka zdjał.... szyszka uwaza ze nie moge nikogo karać jezeli mnie wyzywa. Mam też kilka logów jak pan robert wyzywa mnie z kumplami poza serwerem

# Nie zaczałem kikowac ani karać bez powodu.

no avatar
Kkubica
Użytkownik
Piw: 3 postawiono

17 sie 2019, o 21:42

Kiedy kicknales mnie z prosbą o zmiane nicku powiedzialem ci ze to nawet nie jest strona internetowa, prosilem cie zebys wpisal to sobie w przegladarke a ty caly czas odbiegales od tematu, a pozatym w regulaminie jest napisane
6. Zabrania się reklamowania innych serwerowni.
(o ile moja "strona" by istniala) . Później cały czas mnie kickowales przez co sie wkoncu "wkurzylem" wiec sie nie dziw co jest napisane w twoich logach :) . Co do dzisiejszej sytuacji z tym mutem co szyszka zdjął to odrazu co wbiles na serwer dales mi muta i kicka :)) . Sytuacje wyjasnilem Szyszce a on ci wyraznie powiedzial ze kickowales mnie bez powodu przez co zachowywalem sie jak sie zachowywalem . :)

https://imgur.com/a/xUqPYkU https://imgur.com/a/R1armca (wpisalem w pasku na gorze)

no avatar
GargamelVlog
Użytkownik

17 sie 2019, o 22:21

Myśle ze wszystko wyjasniłem w wczesniejszym poście.

Awatar użytkownika
STRICKER
Użytkownik

17 sie 2019, o 22:56

GargamelVlog pisze:
17 sie 2019, o 20:49
Po pierwsze panda dostał kicka za RAGE. Zdjęcie z gry które dałes przestawia chłopa który krzyczał na mikrofonie więc musiałem coś zrobić. , po drugie Queat prosiła o usuniecie kazdego linku z nicku. więc robie to samo , owy pan zaczał mnie wyzywać kiedy dostał muta za wyzywanie. Dzisiał zaczał mnie wyzywać od idioty i dostał muta na 24 minuty który szyszka zdjał.... szyszka uwaza ze nie moge nikogo karać jezeli mnie wyzywa. Mam też kilka logów jak pan robert wyzywa mnie z kumplami poza serwerem

# Nie zaczałem kikowac ani karać bez powodu.
Otóż jest tutaj kłamstwo,
Po pierwsze- żaden z graczy nie krzyczał,
Po drugie- Lisiastyy nie odzywał się wtedy na VC
Po trzecie- Za co wyrzuciłeś z serwera gracza o nicku RayaNee? Jakoś nie słyszałem, aby ta osoba coś mówiła, albo nadużywała VC.
Po czwarte- Nawet nie dawałeś ostrzeżeń, pomimo tego, iż nie było niczego co wymagało Twojej reakcji.

no avatar
GargamelVlog
Użytkownik

17 sie 2019, o 23:00

Kłamiesz i kłamiesz gracz krzyczał i dostał kicka. :)

Awatar użytkownika
STRICKER
Użytkownik

17 sie 2019, o 23:14

GargamelVlog pisze:
17 sie 2019, o 23:00
Kłamiesz i kłamiesz gracz krzyczał i dostał kicka. :)

Nie mam zamiaru się bawić w coś typu ,,Ale to ty kłamiesz! Ja tego nie zrobiłem!"
Rozmawiałem z nim na discordzie, a że on używa aktywacji głosowej to wiem, iż nie krzyczał.

Odpowiedz na resztę. ((:

no avatar
GargamelVlog
Użytkownik

17 sie 2019, o 23:19

Wyjasniłem wszystko w moim pierwszym poscie. Jezeli nie przedstawisz mi mocnym dowodow na to ze kłamie to nie bedzie prowadził tej źenującej dyskusji która w załosny sposob mnie oskarza.

Awatar użytkownika
STRICKER
Użytkownik

17 sie 2019, o 23:27

GargamelVlog pisze:
17 sie 2019, o 23:19
Wyjasniłem wszystko w moim pierwszym poscie. Jezeli nie przedstawisz mi mocnym dowodow na to ze kłamie to nie bedzie prowadził tej źenującej dyskusji która w załosny sposob mnie oskarza.

Nie wyjaśniłeś niczego, ponieważ były to kłamstwa.
Tamta osoba nie odzywała się przez cały czas jak byłem na serwerze, tak samo wyrzuciłeś Lisiastego za nadużywanie mikrofonu, a tego nie robił.
Inaczej mówiąc, wyżyłeś się na biednych graczach, którzy nie byli zaplątani w tą dramę.

no avatar
Kkubica
Użytkownik
Piw: 3 postawiono

17 sie 2019, o 23:37

Kiedy szyszka ci powiedzial ze cie wyzywalem tylko dlatego ze bylem wkurzony za kickowanie za nic zmutowales mnie i pisales rozne rzeczy na szyszke typu "rozwala tepy na godmode". Wiec żałosne to wiesz co jest :)

ODPOWIEDZ